کارتن پلاست 2 میل | کارتن پلاست سبک

کارتن پلاست 2 میل سبک

همگام با تحولات دنیا، تکنولوژی و محصولات نیز تغییر می یابد. محصولات جدید ارزشمندتر، استفاده از انها راحت تر و دوست محیط گشته اند.

با این تفکر و شعار "تخریب جنگل خیر، احیای جنگل آری" موسسین شرکت کارتن پلاست تصمیم گرفتند مجموعه ای ایجاد نمایند که ضمن تحقق شعا انتخابی، محصولاتی را عرضه نمایند که علاوه بر نداشتن آثار تخریبی محیط زیست، محصولی باشد که نیاز جامعه را به استفاده مطلوب تر از محصولات مشابه قدیمی و رایج منجمله کارتن های کاغذی و مقوائی با ویژگی خاص و قابل قبول تری تامین نمایند.

کارتن پلاست از جنس پلی پروپلین می باشد و به روش استرژن تولید می شود. این ورقها شامل دو ورقه مسطح خارجی است. که توسط صفحات باریک عمودی به صورت موازی به یکدیگر متصل می شوند.

معرفی کارتن پلاست 2 میل سبک :

ورق های کارتن پلاست با عرض 2000 میلی متر در ضخامت 2 تا 14 میلی متر و در رنگ های متنوع تولید می گردد. این ورق ها عمدتا در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد و برای مصارف تبلیغاتی، صنعتی، ساختمانی و کشاورزی بسیار مناسب می باشد.

این محصول مانند کارتن های مقوایی دایکات می شود و عملیات چاپ به روش سیلک اسکرین بر روی آن انجام می پذیرد. از دیگر ویژگی های کارتن پلاست ضریب مقاومت بالا در برابر عوامل فیزیکی و شیمیای است.

نام های رایج تجاری دیگر آن ورق کارتن پلاست، شیت پلاست، پلاست شیت، پلاست پک، هالوپروفیل شیت، کروگیت پلاست شیت می باشد.

          

 

ویژگی های کارتن پلاست :

  •  در برابر ضربات احتمالی مقاومت دارد.در برابر رطوبت پایداری دارد، انعطاف پذیر می باشد و بدون بو است.
  • سبک است و در مقابل تغییر شکل مقاوم می باشد.
  • قابل شتشو است و مواد اولیه آن کاملا بهداشتی می باشد.به راحتی می توان روی آن عملیات چاپ انجام داد.
  • قابلیت اتصال با مفتول(منگنه)، چسب، جوش حرارتی را دارد.
  • عایق حرارتی و الکتریکی است.
  • محدوده وسیعی از تغییرات دما را تحمل می کند.(15- تا 60 درجه سانتی گراد) مورد تایید سازمان نظارت بر غذا و دارو آمریکاست.


برای هرگونه اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : 2363 123 912 098

بالا +